MD
LG

KMF Kopaonik ispao u polufinalu kupa FSRIS-a od Jastrebca iz Blaca

Hala u Brusu - foto: Žarko Arsić

KMF Kopaonik je ponovio dobru igru iz prošle utakmice kada su izbacili ekipu Bele Crkve iz Kursumlije. Posle neiskorišćenih prilika na odmor se otišlo bez golova.

I u drugom poluvremenu domaća ekipa je nastavila sa dobrom igrom ali gosti stižu do prednosti u 26. minutu a strelac je Vuletic Ivan posle greške Vilimonovića. KMF Kopaonik stiže do izjednačenja u 36. minutu preko Filipa Ignjatović. Gosti ponovo stižu do pednosti u 38. minutu pogrešio je Đorđević a strelac je bio Matija Urošević. U 40. minutu domaćin koristi igrača više i ponovo stiže do nerešenog rezultata a strelac je Danilović Milan.

Posle regularnog dela koji je završen nerešeno pobednik je odlučen penal serijom u kojoj je KMF Jastrebac bio bolji i pobedio rezultatom 2:4 i prošao u finale Kupa FSRIS-a.

KMF Kopaonik - KMF Jastrebac 2:2 (0:0) 2:4 posle penala

Brus-Hala Sportova "Goran Raičević". Gledalaca: 250. Sudije: Grujić Milos i Ranđelović Aleksandar (Nis). Strelci: Ignjatović u 36, Danilović u 40. minutu za KMF Kopaonik, a Vuletić u 26, Urošević u 38. minutu za KMF Jastrebac. Žuti kartoni: Milićević (KMF Kopaonik), Vuletić, Pavlović, Urošević (KMF Jastrebac).

KMF Kopaonik: Milićević, Planiničić, Bučić, Nikolić, Ignjatović. Zamene: Todorović, Savić, Danilović, Čaloveić, Vilimonović, Đorđević, Radović.
KMF Jastrebac: Ćirković, Vuletić, Pavlović, Milivojević, Valjarević. Zamene: Čolić, Jozić, Urošević, Blagojević, Vukajlović.